Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Artykuł: Grupa
Autor:
Koordynator Programu
Data:
2017-12-12 08:56:14

Grupa "Zmieniam" to cykl psychodietetycznych warsztatów - mojego autorstwa, będącego wynikiem 10 letniej praktyki. Obserwacje zmagań osób odchudzających się i przemyślenia nad skutecznością wyborów, które podejmują pozwoliły mi stworzyć program, będący odpowiedzią na potrzeby prawdziwej zmiany. Zmiany, która raz na zawsze pozwoli pozbyć się problemów, które stoją za nadmiarem kilogramów.

 

Badania i doświadczenie  pokazują przewagę wsparcia grupy nad wsparciem indywidualnym. Grupa daje energię, feedback, poczucie zrozumienia. Warto korzystać z siły grupy i jej się poddać.

Lubię patrzeć jak grupa rozkwita, a poszczególni jej członkowie dokonują zmian w swoim życiu - bo chcą.

Zmiana nawyków  jest trudna, ale przeżywana w grupie staje się łatwiejsza.

W moim Psychodietetycznym Programie jedną z form wsparcia zmiany są spotkania grupy właśnie.

Spotkania mają formę psychodietetycznego warsztatu - mojego autorstwa, będącego wynikiem 10 letniej praktyki.

Obserwacje zmagań osób odchudzających się i przemyślenia nad skutecznością wyborów, które podejmują pozwoliły mi stworzyć program, będący odpowiedzią na potrzeby prawdziwej zmiany. Zmiany, która raz na zawsze pozwoli pozbyć się problemów, które stoją za nadmiarem kilogramów.

Podczas każdego spotkania poruszane jest zagadnienie, które przybliży Cię do poznania siebie - dróg, które przywiodły Cię w miejsce  - w którym  znajdujesz się dziś.

Poznasz konkretne narzędzia psychodietetyczne skuteczne w procesie zmiany, które wykorzystasz od razu w swoim życiu. Będziemy mówić o Twoich myślach, przekonaniach, emocjach, stresie - czyli wszystkim tym, co do tej pory utrudniało Ci dotarcie do celu ( schudnięcie).

Jestem pewna, że to, czego doświadczysz podczas 7 tygodni pracy z grupą "Zmieniam" odmieni Twoje spojrzenie na problem zbędnych kilogramów i pozowli Ci podjać skuteczne działanie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 3lutego o godzinie 18.30 ( potrwa ok 90 minut).

Kolejne spotkania ( w sumie 7) odbywają się co tydzień, w każdą środę o godz. 17.00

Po ukończeniu wszystkich spotkań zyskasz status absolwenta Programu i będziesz mogła przez okres 1 roku korzytać z grupy wsparcia, co tydzień - bezpłatnie.

Cena: 300 zł ( 7 spotkań)

Prowadzi: Magdalena Jarzębowska

Liczba miejsc organiczona, obowiązuje rejestracja i opłata on-line 

Jeśli chcesz przekonać się, czy grupa jest dla Ciebie -  przyjdź na pierwsze spotkanie inauguracyjne, po którym będziesz mogła zrezygnować - jesli stwierdzisz, że to nie to - a my zwrócimy Ci całą kwotę ( 300 zł) , ktorą zapłaciłaś za udział w cyklu spotkań. 

Serdecznie zapraszam Magdalena Jarzębowska

Więcej na temat naszego psychodietetycznego programu i grupy "Zmieniam" czytaj na https://www.cmhipokratesa.pl/user,kategoria,poznaj-przyczyny-swojej-nadwagi

 psycholog, psychodietetyk, trener warsztatów psychologicznych - więcej o prowadzącej : https://www.cmhipokratesa.pl/user,kategoria,specjalisci-pracujacy-w-programie