Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
"By leczyć ciało ludzkie, konieczna jest
wiedza o całości zjawisk" - Hipokrates
Jesteś tutaj: Strona główna O nas

O nas

Od kilkunastu lat stanowimy zgrany duet w życiu prywatnym, jakiś czas temu postanowiliśmy połączyć nasze siły, także na polu zawodowym. Wierzymy, że nasza zintegrowana wiedza o człowieku przyniesie wiele pozytywnych efektów każdemu, kto poszukuje drogi do zdrowia.

W tym celu powołaliśmy do życia Centrum Hipokratesa, w którym chcemy praktykować założenia medycyny integracyjnej. Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które znamy i ufamy, że w swojej pracy kierują się empatią i szacunkiem do osoby potrzebującej pomocy.

Główna idea naszego Centrum odnosi się do postulatu starożytnego filozofa, którego obraliśmy na naszego patrona, że leczenie ma polegać na wspomaganiu naturalnych procesów zdrowienia, a naczelną zasadą jest nieszkodzenie choremu. Główną siłą leczącą, natomiast jest sama natura -  lekarz ma jej jedynie pomagać.

Chcemy stać na straży tej zasady, leżacej u źródeł medycyny zachodniej.

Kim jesteśmy:

lek. med. Paweł Jarzębowski

Lekarz medycyny, doświadczony chirurg, urolog - praktykujący medycynę integracyjną.

więcej
Magdalena Jarzębowska

Dyplomowany psycholog, spec. psychodietetyki,  certyfikowany trener warsztatów psychologicznych, terapeuta Simontonowski ( w trakcie szkolenia)

więcej
dr Małgorzata Jedynak

Certyfikowany coach ICI- Association of Coachnig Institutes

więcej
Jolanta Dudek

Dyplomowany dietetyk kliniczny oraz refleksolog.

więcej
Katarzyna Pryzmont

Dyplomowany dietety, spec. psychodietetyki

więcej
Anna Nowak

Dietetyk, magister  inżynier technologii żywności i żywienia człowieka ze specjalnością żywienie człowieka

więcej
Strona główna
© Psychoedukacja 2015. Projekt i wykonanie - Freeline