Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Choroby przewlekłe

INTEGRACYJNY PROGRAM WSPOMAGAJĄCY LECZENIE

CHORÓB UKŁADU MOCZOWO - PŁCIOWEGO

Urologia komplementarna, tak jak o niej myślimy - uzupełnia klasyczną urologię o wiedzę z zakresu medycyny funkcjonalnej, mitochondrialnej, epigenetyki i ziołolecznictwa.

W naszej praktyce kierujemy się wynikami najnowszych badań naukowych z obszaru chorób układu moczowo  - płciowego, szukających przyczyn problemów i sposobów ich rozwiązania - z jak najmniejszą liczbą skutków ubocznych.

Podczas pierwszej wizyty robimy szczegółowy wywiad na temat całego stanu zdrowia, wiedząc, że żaden organ w ciele nie funkcjonuje w oderwaniu od innych.

Naszym celem jest przede wszystkim diagnoza przyczyn chorób i rozwiązanie ich u żródeł, dlatego nasze działania nie są nastawione tylko na usuwanie objawów.

Tam gdzie leczenie tradycyjne nie przynosi trwałych rezultatów jest miejsce na inne rozwiązania - mające solidne podstawy naukowe.

Choroby przewlekłe, w których pracujemy z pacjentem nad trwałą poprawą to:

 

  • Kamica nerkowa - profilaktyka nawrotów : ustalenie indywidualnych protokołów suplementacji i dietoterapii na podstawie badania charakterystyki kamieni nerkowych.

           Cel terapeutyczny : Eliminacja nawrotów lub wydłużenie czasu do kolejnego utworzenia się złogu.

 

  • Zapalenie pęcherza - profilaktyka nawrotów: określenie przyczyny nawracających zapaleń ( insulinooprność, dyzbioza pochwowa u kobiet, borelioza, nerwica lękowa, stres itp.) oraz ich eliminowanie za pomocą farmakoterapii (np. infuzje dożylne antybiotyków - podnoszące ich skuteczność), suplementacji, oraz innych terapii wpływajacych  na  rozwiązanie problemu leżącego u żródła. 

           Cel terapeutyczny: Rozwiązanie problemów leżących u podłoża nawracajacych zapaleń pęcherza

 

  • Rak pęcherza - profilaktyka nawrotów - wspomaganie układu immunologicznego do walki z nowymi komórkami nowotworowymi za pomocą nowoczesnych terapii epigenetycznych ( we współpracy z Laboratorium RGCC w Szwajcarii)

           Cel terapeutyczny: Wzmocnienie układu odpornościowego.

 

Przygotowaliśmy także ofertę dla Panów, noszącą nazwę "Pańskie zdrowie", której celem jest zadbanie o istotne obszary zdrowia mężczyzny, i tak proponujemy:

 

  • Działania z zakresu profilaktyki raka prostaty ( szczególnie w grupach wysokiego ryzyka) polegajace na diagnostyce genetycznej oraz opracowaniu na podstawie wyników indywidualnego programu działań redukujących ryzyko zachorowania w przyszłości. 

           Diagnostyka oparta na badaniu Prostate Onco Trail lub Oncotrail wykonywanego przez  Laboratorium Szwajcarskiej Grupy RGCC. 

 

  • Aktywna obserwacja zagrożonego nowotworem gruczołu prostaty - działania zwiększające apoptozę, czyli obumieranie komórek nowotoworowych - aby nie doszło do rozwoju "pełnego wymiaru" raka.

 

  • Naturalne działania wspomagające utrzymanie właściwej gospodarki hormonalnej w każdym wieku.

           Zachęcamy do zapoznania się z artykułami na ten temat na naszym blogu: https://cmhipokratesa.pl/user,biblioteka,item,193

 

  • Pierwsza pomoc w poprawie płodności: profesjonalny dobór antyoksydantów i zindywidualizowanej diety wpływających na poprawę parametrów nasienia.

           Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na ten temat na naszym blogu: https://cmhipokratesa.pl/user,biblioteka,item,192

 

ORGANIZACJA OPIEKI NAD PACJENTEM:

 

  • Pojedyńcza konsultacja, podczas rejestracji  wybierz - Konsultacja lekarska z zakresu  medycyny integracyjnej.

W tym przypadku organizacja opieki polega na odbyciu wstępnej ( z szerokim wywiadem) konsultacji z lekarzem podczas, której planowane są adekwatne działania terapeutyczne oraz konsultacji kontrolnych w wyznaczonym czasie. Pacjent rejestruje się i płaci za każdą wizytę odzielnie.

          Cena pojedyńczej konsultacji; 200 zł

 

  • Integracyjny Program Wspomagający Leczenie Chorób Układu Moczowo - Płciowego podczas rejestracji wybierz tę właśnie opcję.

W tym przypadku pacjent jest objęty opieką nie tylko lekarza ale także dietetyka. Z dietetykim pracuje nad celami postawionymi podczas konsultacji medycznej.

W skład opłaty za program wchodzi, także miesięczny dostęp do wszystkich  treści w panelu pacjenta ( np. książka kucharska z dedykowanymi posiłkami, zadania mające na celu zadabanie o psychikę, która ma duży wpływ na powstawanie i przebieg choroby, możliwość kontaktu z terapeutami ) oraz Opiekun Programu, który czuwa nad przebiegiem terapii, pomaga w organizacji oraz jest do dyzpozycji w godzinach pracy Centrum. Z opiekunem można się kontaktować telefonicznie oraz poprzez Panel Pacjenta

         Cena miesięczna programu: 350 zł

 

Lekarz prowadzący: lek.med. Paweł Jarzębowski

Opiekun pacjenta w programu : mgr Dorota Baran

 

Już dziś możesz umówić się na pierwszą wizytę by poznać propozycję działań na rzecz swojego zdrowia.

Prowadzimy także konsultację on-line, o których więcej przeczytasz - tutaj -

 

 

Umów wizytę

 

Jeśli nie jesteś pewny, czy proponowane przez nas usługo są dla Ciebie umów się na bezpłatne spotkanie informacyjne
Zadzwoń do nas: 690 531 334