Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
"By leczyć ciało ludzkie, konieczna jest
wiedza o całości zjawisk" - Hipokrates
Jesteś tutaj: Strona główna Oferta/Cennik

Oferta/Cennik

 

Naszą ofertę kierujemy do :

  • Osób chorych na przewlekłe schorzenia (między innymi nowotwory, cukrzyca II, choroby autoimmunoligiczne, alergie pokarmowe, choroby układu moczowego i inne) w trakcie klasycznego leczenia, lub po jego zakończeniu, które poszukują dodatkowych metod wspomagających proces zdrowienia.

 

  • Dorosłych osób, borykających się z nadwagą lub otyłością, które mają za sobą liczne, nieudane próby odchudzania się, straciły wiarę w to, że się uda im samodzielnie dokonać zmiany nawyków, chciałaby dokonać zmiany w zgodzie z samym sobą - opartej na ich własnych potrzebach oraz możliwościach.

 

  • Rodziców otyłych dzieci, którym leży na względzie zdrowie ale i bezpieczeństwo dziecka, chcących dokonać mądrych zmian w diecie i życiu dziecka, ale także całej rodziny.

 

  • Osób, którym leży na wzgledzie własne zdrowie dziś i w przyszłości, kóre chciałaby aktywnie i świadomie wpływać na jego kształtowanie. Ofertę tę kierujemy szczególnie do przyszłych mam, rodziców, osób żyjących w przewlekłym stresie, sportowców itp.

 

Cennik usług świadczonych przez Centrum Hipokratesa - obowiązuje do 1 listopada 2017r.

Zakres usług

Pojedyńcza

konsultacja

      

Konsultacje w Programie

 

                         

   

Pierwsza konsultacja w duchu medycyny integracyjnej ( 1h) *

160 zł

150 zł rejestracja on-line

   

 

 

 

Konsultacja medyczna ( 30 min)

110 zł

150 zł rejestracja on-line

     
Konsultacja psychodietetyczna

120 zł

100 zł rejestracja on-line

600 zł

Cykl 6 spotkań w ramach

Psychodietetycznego

Programu

   
Konsultacja psychoonkologiczna

120 zł

100 zł rejestracja on-line

600 zł

Cykl 6 indywidualnych spotkań w ramach

Terapii Simontona

   
Grupa " Zmieniam" dla osób otyłych - cykl 6 spotkań  

 

300 zł

 

 

 

 

Grupa Simontona dla osób chorych na nowotwory - cykl 6 spotkań

 

200 zł  

 

 

 

Wszystkie osoby korzystające z naszych usług uzyskują bezpłatny dostęp do aplikacji on-line - więcej o aplikacji poniżej

Dostęp do aplikacji uruchamia się podczas umawiania wizyty via on-line

 

Na czym polega i jak się do niej przygotować: 

  • Pierwsza konsultacja w duchu medycyny integracyjnej - spotkanie z lekarzem trwa ok 1 godziny, podczas którego następuje gruntowna analiza przyczyn prowadzących do schorzenia, wstępne ustalenie protokołu procesów wspomagania leczenia, zlecenie koniecznych badań. Po umówieniu się na wizytę pacjent otrzymuje dostęp do swojego konta, gdzie proszony jest o wypełnienie formularzy, które będą stanowić bazę do rozmowy z lekarzem.

 

  • Konsultacja psychodietetyczna - pierwsze spotkanie ze specjalistą trwa ok 1 godziny, podczas którego sporządzany jest kompas zdrowia. Jest to narzędzie służące do znalezienia i nazwania wszystkich problemów, które ukrywają się za nadwagą bądź otyłością. Kompas jest punktem wyjścia do sporządzenia mapy wsparcia procesu zmiany. Podczas pierwszego spotkania specjalista zleca konieczne badania, oraz prosi o wypełnianie dzienniczka żywieniowego, który będzie jednym z elementów wykorzystywanych do stworzenia mapy wsparcia ( czyli konkretne kroki, ktore powinien poczynić pacjent z pomocą specjalisty). Sugerowane jest wykupienie dwóch konsultacji psychodietetycznych od razu ( to niezbędne minimum, aby Cię poznać i przedstawić efektywny mapę) - koszt dwóch wizyt opłaconych z góry to 180 zł

 

  • Konsultacja psychoonkologiczna - ma na celu wsparcie trudnych emocji pojawiających się w związku z diagnozą oraz przyjrzenie się wszystkim pozamedycznym czynnikom, które mogły stanowić grunt do rozwoju choroby nowotworowej. Ogląd tych czynników pozwoli zastanowić się, jakich zmian w życiu warto dokonać aby wesprzeć proces leczenia. Podczas spotkania stowrzysz ze specjalistą barometr swojego zdrowia oraz sporządzisz mapę wsparcia.

 

  • Grupa "Zmieniam się" - badania pokazują przewagę tego rodzaju wsparcia nad innymi formami - jeśli chodzi o wdrażanie zmian nawyków w swoim życiu. Grupa jest alternatywą dla indywidualnych spotkań w ramach Programu psychodietetycznego. Spotkania grupy " Zmieniam" odbywają się w cyklu   miesięcznym. Raz w miesiącu  rozpoczyna nowa grupa, która spotyka się ze sobą raz w tygodniu i wspólnie poznaje poszczególne narzędzia do radzenia sobie z problemem.  Cykl życia grupy w tej formie to 6 tygodni. Po tym czasie zainteresowane kontynuowaniem osoby, dołączają do grupy wsparcia, gdzie wzajemnie się wspierają w stosowaniu poznanych wcześniej metod. Grupa wsparcia jest bezpłatna dla wszystkich osób, które brały udział w cyklu spotkań indywidualnych oraz w grupie "Zmieniam"

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Jeśli nie jesteś pewny, czy proponowane przez nas usługi są dla Ciebie umów się na bezpłatne spotkanie informacyjne. Dzwoniąc pod numer : 501693919

Strona główna
© Psychoedukacja 2015. Projekt i wykonanie - Freeline