Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
"By leczyć ciało ludzkie, konieczna jest
wiedza o całości zjawisk" - Hipokrates
Jesteś tutaj: Strona główna Oferta/Cennik

Oferta/Cennik

Oferta obowiązuje od 1 listopada 2017 r.

Naszą ofertę kierujemy do :

  • Osób chorych na przewlekłe schorzenia (między innymi nowotwory, cukrzyca II, choroby autoimmunoligiczne, alergie pokarmowe, choroby układu moczowego i inne) w trakcie klasycznego leczenia, lub po jego zakończeniu, które poszukują dodatkowych metod wspomagających proces zdrowienia.

 

  • Dorosłych osób, borykających się z nadwagą lub otyłością, które mają za sobą liczne, nieudane próby odchudzania się, straciły wiarę w to, że się uda im samodzielnie dokonać zmiany nawyków, chciałaby dokonać zmiany w zgodzie z samym sobą - opartej na ich własnych potrzebach oraz możliwościach.

 

  • Rodziców otyłych dzieci, którym leży na względzie zdrowie ale i bezpieczeństwo dziecka, chcących dokonać mądrych zmian w diecie i życiu dziecka, ale także całej rodziny.

 

  • Osób, którym leży na wzgledzie własne zdrowie dziś i w przyszłości, kóre chciałaby aktywnie i świadomie wpływać na jego kształtowanie. Ofertę tę kierujemy szczególnie do przyszłych mam, rodziców, osób żyjących w przewlekłym stresie, sportowców itp.

 

Cennik usług świadczonych przez Centrum Hipokratesa - obowiązuje do 1 października 2017r.

Zakres usług

Pojedyńcza

konsultacja

      

Konsultacje w Programie

 

                         

   

Pierwsza konsultacja w duchu medycyny integracyjnej ( 1h) *

160 zł    

 

 

 

Kolejna konsultacja medyczna ( 30 min)

110 zł      
Konsultacja psychodietetyczna 150 zł

650 zł

Cykl 6 spotkań w ramach

Psychodietetycznego

Programu

   
Konsultacja psychoonkologiczna 150 zł

650 zł

Cykl 6 indywidualnych spotkań w ramach

Terapii Simontona

   
Grupa " Zmieniam" dla osób otyłych - cykl 6 spotkań  

 

300 zł

 

 

 

 

Grupa Simontona dla osób chorych na nowotwory - cykl 6 spotkań

 

300 zł  

 

 

 

Wszystkie osoby korzystające z naszych usług uzyskują bezpłatny dostęp do aplikacji on-line - więcej o aplikacji poniżej

Dostęp do aplikacji uruchamia się podczas umawiania wizyty via on-line

 

Na czym polega i jak się do niej przygotować: 

- Diagnoza w duchu medycyny integracyjnej

- Konsultacja psychodietetyczna

Konsultacja psychoonkologiczna

- Grupa "Zmieniam się" - badania pokazują przewagę tego rodzaju wsparcia nad innymi formami - jeśli chodzi o wdrażanie zmian nawyków w swoim życiu. Grupa jest alternatywą dla indywidualnych spotkań w ramach Programu psychodietetycznego.

Spotkania grupy " Zmieniam" odbywają się w cyklu miesięcznym. Raz w miesiącu  rozpoczyna nowa grupa, która spotyka się ze sobą raz w tygodniu i wspólnie poznaje poszczególne narzędzia do radzenia sobie z problemem. 

Cykl życia grupy w tej formie to 6 tygodni. Po tym czasie zainteresowane kontynuowaniem osoby, dołączają do grupy wsparcia, gdzie wzajemnie się wspierają w stosowaniu poznanych wcześniej metod.

Grupa wsparcia jest bezpłatna dla wszystkich osób, które brały udział w cyklu spotkań indywidualnych oraz w grupie "Zmieniam"

- Grupa Simontona

- Aplikacja zmienswojenawyki on-line

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Jeśli nie jesteś pewny, czy proponowane przez nas usługi są dla Ciebie umów się na bezpłatne spotkanie informacyjne. Dzwoniąc pod numer : 501693919

Strona główna
© Psychoedukacja 2015. Projekt i wykonanie - Freeline