Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
"By leczyć ciało ludzkie, konieczna jest
wiedza o całości zjawisk" - Hipokrates
Jesteś tutaj: Strona główna Psychodietetyka OTYŁOŚĆ - DZIECI I DOROŚLI SPECJALIŚCI PRACUJĄCY W PROGRAMIE

SPECJALIŚCI PRACUJĄCY W PROGRAMIE

Magdalena Jarzębowska

Jestem  psychologiem, certyfikowanym trenerem warsztatów psychologicznych ( rekomendacja Polskiego Towarzystwa  Psychologicznego). Od dziesięciu lat służę pomocą osobom dotkniętym otyłością jako  psychodietetyk, prowadząc konsultacje indywidualne a także spotkania grupowe. Jestem autorką psychodietetycznego programu on-line zmienswojenawyki.pl, który powstał z myślą o wszystkich osobach pragnących zmiany nawyków na dobre. Jestem także autorką bajki terapeutycznej, dla kobiet będących na ciągłej diecie pt:" Krótka bajka o odchudzaniu z happy endem" i jej kontynuacji "Klinika silnej woli"

Wychodzę z założenia, że otyłość to nie problem tylko jego objaw, dlatego też w swojej pracy koncentruję się na nazwaniu czyników prowadzących do powstania otyłości aby następnie nad nimi pracować.

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z obszaru psychologii ( korzystam z narzędzi terapii krótkoterminowych oraz terapii poznawczo behawioralnej - szczególnie z pracy z przekonaniami RTZ) a także rozległą wiedzę z zakresu dietoterapii i supelementacji w otyłości.

Realizując kroki Psychodietetycznego programu staram się pomóc w dokonaniu zmiany nawyków, które powiodą w kierunku zdrowia i ciała bez nadmiaru kilogramów.

W mediach:

http://kobieta.wp.pl/polka-na-diecie-dlaczego-odchudzanie-nam-nie-wychodzi-5982323213296257a

http://coaching.focus.pl/zycie/nakarm-swoj-mozg-726

http://fitness.sport.pl/fitness/1,111350,14242176,Psychodietetyk___Na_drodze_do_szczuplej_sylwetki_stoja.html

http://www.farmacjaija.pl/zdrowie/rozmowa/przyjemnosc-smaku-smak-przyjemnosci.html

http://charaktery.eu/artykul/niewolnicy-diety

http://www.styl.pl/zdrowie/news-mamo-chce-schudnac,nId,941801

http://charaktery.eu/artykul/nakarm-uczuciem

 

Strona główna
© Psychoedukacja 2015. Projekt i wykonanie - Freeline