Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Artykuł: Złap równoWagę - grupa dla wiecznie odchudzających się Pań
Autor:
Koordynator Programu
Data:
2019-04-26 11:32:35

Dieta odchudzająca - te słowa budzą dreszcz nieprzyjemnych emocji u wielu osób, ktre mają za sobą doświadczenie odchudzania się. Moje kilkunastoletnie doświadczenie terapeutyczne (psychodietetyczne), jak i liczne badania naukowe pokazują, że trud włożony w proces odchudzania najczęściej jest daremny. Tygodnie wyrzeczeń pozbawiają sił i niszczą psychikę.

Jak nie poddając się dietom odchudzającym zmierzać w kierunku zdrowia i harmonii - to pytanie zadaje sobie wiele osób, które nie chcą już dłużej iść drogą odchudzania się.

Jeśli chcesz poznać inne drogi powrotu do równowagi zapraszam Cię do wzięcia udziału w cyklicznych spotkaniach grupy ZŁAP RÓWNOwAGĘ

Zmiana jest bliżej niż myślisz, trzeba tylko zmienić perspektywę myślenia.
 
Podczas spotkań grupy, będziesz mieć możliwość dokonania takiej zmiany, celami spotkania są:
  • poszerzenie samoświadomośći ( dowiedziesz się więcej o sobie i mechanizmach, które tobą kierują)
  • nabycie narzędzi do przeprowadzania skutecznej zmiany nawyków ( co ważne, w zgodzie z tobą)
  • pokazanie Ci innej perspektywy w patrzeniu na problem zbędnych kilogramów
  • pomoc w wyzwoleniu się z nawyku odchudzaniu
  • pomoc w przejęciu sterów nad twoimi nawykami
  • nabranie pewności siebie - abyś nie wątpiła, że możesz
  • zmiana myśli od, których wszystko się zaczyna ....zmieniać

Jestem psychodietetykiem, od kilkunastu lat towarzyszę w drodze zmiany myślenia o sobie i o diecie wielu kobietom. Obseruję, zbieram doświadczenie, uczę się. Chcę dzielić się tym, czego dowiedziałam się przez te wszystkie lata mojej zawodowej drogi - byś nie musiała już dłużej żyć w cieniu diet.

Proponuję ci udział w grupie, która będzie na początek spotykała się regularnie przez dwa miesiące - raz w tygodniu ( najprawdopodobniej będzie to wtorek w godzinach 18- 20 ), a potem - w zależności od potrzeb uczestniczek.
 
Przyjdź na pierwsze spotkanie i sprawdź, co może zaoferować Ci psychodietetyka, sprawdź czy to twoja droga. Podczas spotkania zdecydujesz, czy zostajesz kolejne dwa miesiące, czy szukasz innej drogi.
 
Kiedy: Pierwsze spotkanie 1 października br, godz. 18.00 - 20.00 , kolejne 8,15,22,29 października oraz 5,12,19,26 listopada w godz. 18.00 - 20.00
Gdzie: Centrum Hipokrtesa, ul; Kolorowa 4 w Lublinie
Cena : Pierwsze spotkanie - 20 zł rejestracja on;-line, 30 zł przed spotkaniem
Opłata za dwa miesiące z góry: 350 zł
Opłata za miesiąc z góry : 200 zł
 
Opłaty można dokonać podczas rejestracji on-line ( do czego zachęcam) https://www.cmhipokratesa.pl/user,register, bezpośrednio przelewem na konto, tytuł wpłaty - imię i nazwisko, złap równowagę - numer konta w zakładce kontakt, lub na miejscu przed pierwszym spotkaniem ( karta, gotówka)
 
Zapisy : Rejstracja on-line https://www.cmhipokratesa.pl/user,register lub telefonicznie 501693919
 
 
Szczegółowy plan spotkań wysyłam na życzenie. Napisz sms o treści : plan spotkań grupy złap równowagę i swój adres e-mail
Podczas pierwszego spotkania także zostanie przedstawiony szczegółowy plan pracy grupy.