Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Przewodnik po programie

 

Witaj w jedynym takim Programie Psychodietetycznym,  którego celem jest pomoc w przezwyciężaniu złych nawyków żywieniowych. Oddajemy do Twojej dyspozycji rozbudowaną i wciąż udoskonalaną aplikację wraz z dostępem do kompetentnych terapeutów. Udział w Programie i korzystanie z aplikacji pomoże Ci zrozumieć przyczyny Twoich problemów z wagą oraz podjąć skuteczne działania.

 

Wiedz, że dostęp do podstawowych narzędzi w programie jest bezpłatny wystarczy się zarejestrować wybierając opcję, bezpłatnego dostępu do Programu. Można z nich korzystać w nieograniczonym czasie. Korzystając z udostępnionych narzędzi możesz zaplanować proces swojej zmiany, monitorować realizację celu - prowadząc dziennik żywieniowy i emocjonalny dziennik zmiany, układać jadłospisy korzystając z naszej książki kucharskiej, dzielić się informacjami o zmianie z innymi uzytkownikami Programu.

Przez najważniejsze punkty zmiany poprowadzą Cię kolejne kroki.

Część z nich to usługi płatne.

Aby usystematyzować proces zmiany i oprzeć go o szczegółową wiedzę o Twoim problemie możesz skorzystać z naszej pomocy w zakresie:

Aby skorzystać z wyżej wymienionych usług wystarczy dokonać opłaty, za pomocą przycisku płać i postępować zgodnie z instrukcją.

 

 

Aby móc korzystać z naszej pomocy:

 

1. ZAREJESTRUJ SIE ( bezpłatnie)  - UZYSKAJ DOSTĘP

 

2. WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ PROGRAM I PRZYDZIELONEGO DO NIEGO SPECJALISTĘ

 

3. UMÓW SIE NA SPOTKANIE ( USŁUGA PŁATNA)- GRAFIK WIZYT

  • w przypadku konsultacji w gabinecie wybierz dostępny termin wizyty
  • w przypadku wsparcia on-line umów się na czat ( pisany lub VIDEO)

 

4. WYPEŁNIJ FORMULARZE ( USŁUGA PŁATNA) DIAGNOZY, wcześniej zapoznając się z instrukcją

  • w przypadku konsultacji w gabinecie będą one podstawą do dalszej rozmowy o Twoich problemach
  • w przypadku wsparcia on-line posłużą do sporządzenia indywidualnej analizy, którą odnajdziesz w tej samej zakładce do 72 godzin po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania

 

Od momentu zarejestrowania się w Programie możesz korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji Programu, jedną z nich jest panel społecznościowy i grupa wsparcia on - line, aby móc korzystać z tych opcji:

Dalsze kroki to:

 

 

  • WYKONUJ ZADANIA, KTÓRE ZLECI CI TERAPEUTA, JEŚLI CHCESZ DZIEL SIĘ WYNIKAMI ZADANIA Z INNYMI UŻYTKOWNIKAMI PROGRAMU

 

  • MONITORUJ SWOJE POSTĘPY,  UZUPEŁNIAJĄC CODZIENNIE DZIENNIK

 

  • CO MIESIĄC WERYFIKUJ  POSTAWIONE SOBIE CELE I WYZNACZAJ KOLEJNE

 

  • UZYSKAJ WSPARCIE - nawiązuj kontakty  z podobnymi osobami do Ciebie, aktywnie uczestnicz w grupie wsparcia, udostępniaj swoje cele, dzienniczki i inne aktywności.

 

Realizuj swoje marzenia o życiu bez ciągłych diet i zbędnych kilogramów.

ZAREJSTRUJ SIĘ ABY ROZPOCZĄĆ ZMIANĘ