Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
"By leczyć ciało ludzkie, konieczna jest
wiedza o całości zjawisk" - Hipokrates
Jesteś tutaj: Strona główna Warsztaty

Warsztaty

Działania edukacyjne to jeden z celów naszej działalności. Poszerzanie wiedzy na spotkaniach z ludźmi, którzy dysponują szeroką wiedzą. Poszerzanie samościwadomości podczas licznych warsztatów. Poszerzanianie kręgu znajomych, którzy dzielą te same zainteresowania i zmierzają w tym samym kierunku. To wartości same w sobie, które ułatwią Ci podróż przez zdrowe i pełne życie.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami i rusz w swoją podróż.

 

 

 

Spotkanie - Dlaczego diety odchudzające tuczą?

Weź udział w spotkaniu z Magdaleną Jarzębowską, na którym dowiesz się dlaczego diety odchudzjące tuczą i rujnują Twoje zdrowie

 

więcej
Świat ukryty w jelitach. Znaczenie dobrych bakterii dla naszego zdrowia.

Zapraszamy na wykład Dominiki Gier, która odkryje przed Wami tajemniczy świat bekterii zamieszkujących jelita.

więcej
Bądź Królową swoich myśli. Jak rozwijać i wzmacniać pozytywne, zdrowe myślenie.

Warsztat wzmacniający dla kobiet o charakterze coachingowym,  przewidziane świąteczne niespodzianki, upominki, ćwiczenia relaksacyjne.

więcej
Jak w sposób naturalny pokonać problemy z płodnością

Jeśli chcesz posłuchać o roli jedzenia, mikro i makro składnikach ,chorobach towarzyszących niepłodności oraz autoterapii psychologicznej - zapraszamy na nasz warsztat

więcej
Strona główna
© Psychoedukacja 2015. Projekt i wykonanie - Freeline